درباره ما

بی-کد-درباره-ما

ما کی هستیم؟

بی کد اولین و تنها شبکه‌ی اجتماعی برنامه نویسی کودک و نوجوان هست. در بی کد امکانات زیر برای دانش آموزان، مربیان ، آموزشگاه ها و فروشنده های محصولات آموزشی در حوزه‌ی برنامه نویسی وجود داره :

1- یادگیری برنامه نویسی به ساده ترین روش ممکن
2- به اشتراک گذاری پروژه های ساخته شده توسط همه ی دانش آموزان
3- پرسش و پاسخ در انجمن توسط بهترین مربی های کشوری
4- فروش محصولات مربوط به یادگیری برنامه نویسی
5- انتشار مقالات خارجی و آشنا شدن بیشتر با زبان برنامه نویسی کودک و نوجوان

تیم بی کد فعالیش رو از سال 1395 با تحقیق در مورد آموزش برنامه نویسی به کودکان و نوجوانان شروع کرد. در سال 1396 آموزش زبان های برنامه نویسی برای کودکان و نوجوانان رو شروع کرد و تونست در کمتر از یکسال بیش از 1500 دانش آموز و مربی علاقه مند رو آموزش بده.

در سال 1398 بی کد به دنبال بستری برای به اشتراک گذاری دانش و تجربیات دانش آموزان و مربیان فعال در حوزه‌ی برنامه نویسی و تشکیل شبکه‌ی اجتماعی برنامه نویسان کوچک بود. در همین راستا بی کد در فروردین ماه 1399 به طور کامل راه اندازی شد.

اهداف ما

هدف ما اینه که همه‌ی دانش آموزها، معلمان و والدین گرامی با دنیای برنامه نویسی آشنا بشن و بتونن تجربیات و دانششون رو با بقیه به اشتراک بگذارن.
از طرفی با ساده ترین راه ممکن و بدون پرداخت هزینه های بالا به روز ترین آموزش ها و محصولات کمک آموزشی رو تهیه کنن و دانسته ها و مشکلاتشون رو با بقیه در میون بذارن.
از این طریق عدالت آموزشی برای همه‌ی دانش آموزان ایرانی برقرار میشه و همه بدون محدودیت جغرافیایی و زمانی میتونن برنامه نویسی رو از ساده ترین روشهای ممکن یاد بگیرن و پیشرفت کنن. فروشنده هایی هم که در زمینه های الکترونیک و رباتیک کار میکنن میتونن اینجا محصولاتشون رو بفروشند و کسب درآمد کنن. بعضی از اهداف ما در بی کد:

استفاده-راحت-و-ساده--بی-کد

دسترسی ساده و راحت

به تمام آموزشها، انجمن و محصولات

عدالت-آموزشی--بی-کد

عدالت آموزشی

با شرکت در دوره ها‌ی آنلاین از سراسر ایران

ایکن2

ترویج کارآفرینی

با یادگیری برنامه نویسی از صفر تا صد

اشتراک-گذاری-بی-کد

امکان اشتراک گذاری

پروژه ها، محصولات، مقاله ها و سؤالات

یادگیری-سریع-و-ساده-بی-کد

یادگیری سریع و ساده

با دسترسی به ویدئوهای آموزشی و پرسش و پاسخ در انجمن

مسئولیت-اجتماعی--بی-کد

مسئولیت اجتماعی

با وقف بخشی از درآمد بی کد